You are currently viewing علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی

علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی

جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی (Water Accumulation Inside The LG Washing Machine) دلایل گوناگونی دارد که به بررسی تمامی انها و رفع ایراد ان می پردازیم. اگر در هنگام خاموش بودن لباسشویی الجی با جمع شدن تدریجی اب داخل ان مواجه شدید، چند دلیل برای به وجود امدن این ایراد وجود دارد که بررسی تمامی انها می پردازیم و نحوه رفع ان را به شما اموزش می دهیم. قبل از هرگونه اقدام ابتدا به این موضوع دقت کنید که اب جمع شده در داخل لباس شویی تمیز و زلال می باشد و یا کثیف با بوی فاضلاب.

نظرات شما برای ما گرانبهاست

شما می توانید سوا لات خود را در انتهای این مقاله از تکنسین های مجرب ما بپرسید.ما تجربیاتمان را در سریع ترین زمان ممکن با شما به اشتراک می گذاریم.

جمع شدن آب کدر و با بوی فاضلاب داخل لباسشویی ال جی

اگر جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی با بوی فاضلاب و رنگ کدر می باشد علت این موضوع برگشت اب فاضلاب به داخل لباسشویی می باشد , اگرادامه شلنگ تخلیه که خارج از لباسشویی قراردارد بر روی زمین قرار داشته باشد ویا با ارتفاع بالاتری از محل تخلیه نصب نشده باشد اب با استفاده از سینک طرفشویی به لباس شویی برمیگردد.
جهت رفع این ایراد بهتر هست شلنگ تخلیه لباس شویی را در صورت امکان مستقیم به فاضلاب نصب کنیم و نصب شلنگ تخلیه به لوله های خروج اب زیر سینک ظرفشویی خودداری کنیم.اگر امکان این موضوع وجود نداشت ، می بایست به شلنگ تخلیه ارتفاع حدود 1 متر بدهیم تا اب نتواند به داخل لباس شویی برگردد.


جمع شدن آب شفاف و زلال داخل لباسشویی ال جی

اگر در زمان خاموش بودن لباس شویی با جمع شدن تدریجی حدود چند ساعت اب داخل دستگاه مواجه شدید علت ان خرابی شیربرقی اب دستگاه می باشد که به علت نشتی ان به صورت تدریجی اب داخل دیگ جمع می شود. خرابی شیر برقی اب سرد و یا شیر برقی اب گرم سبب ایراد می شود.

شیر برقی آب سرد یا شیر آب گرم ؟


اگر بخواهیم به صورت تجربی به این سوال جواب بدیم ، نجربه ثابت به ما ثابت کرده که در 80% خرابی ها شیر برقی اب گرم خراب می شود . دلیل ان رسوباب داخل اب گرم می باشد که این رسوبات داخل شیربرقی می شود و به طول زمان سبب خوب بسته نشدن شیر برقی می شود.

جمع شدن آب در لباسشویی ال جی
علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی


تشخیص ایراد علت به واسطه روش های عملی

جهت اطمینان خاطر از این موضوع می توانید ابتدا شیر اب گرم لباسشویی را به مدت چند ساعت ببندید. اگرایراد برطرف شد ،ایراد مربوط به شیر برقی اب گرم می باشد که می بایست تعویض گردد و اگرایراد برطرف نشد ، شیربرقی اب سرد معیوب می باشد.

علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی
علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی
علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی
علت جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی


تعویض شیربرقی اب


جهت رفع ایایراد “جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی” وتعویض شیر برقی معیوب ، ابتدا دستگاه را از برق بیرون بکشید و شیر اب را ببندید .سپس سقف دستگاه را باز کنید ، پیچ های مربوط به ان پشت دستگاه قرار گرفته است. سقف دستگاه را به عقب هل دهید و بالا بیاورید. شلنگ اب مربوط به شیر برقی خراب را باز کنید سپس 2 عدد پیچ شیر برقی راکه روی بدنه قرار گرفته را باز کنید تا شیر برقی از بدنه جدا شود. شیر برقی معیوب را با قطعه نو تعویض کنید .

جمع شدن آب در لباسشویی ال جی
جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی

https://ars.repair/washer-repair/lg-washing-machine-leaking-how-to-fix-it/

نتیجه گیری

در این مقاله تمامی دلایل جمع شدن آب داخل لباسشویی ال جی را بیان کردیم ، اگر با مطالعه موارد فوق به نتیجه مطلوب نرسیدید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم به سوالات شما پاسخ دهیم.

2 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها